Wil je werken aan een cultuurbeleidsplan op je school en wil je weten hoe je dit plan succesvol implementeert? Wil je meer weten over jouw rol als coördinator en hoe je communiceert richting culturele instellingen? Geef je dan op voor de ICC-cursus en word cultuureducatie specialist op jouw school!
Op 1 november 2017 starten we met de opleiding Interne Cultuurcoördinator (ICC-er). Deze landelijke ICC-cursus is gevalideerd voor het lerarenregister (HBO-niveau).
Aanmelden is niet meer mogelijk.
Praktische informatie
Tijdsinvestering
8 lessen à 3 uur
Zelfstudie
8 x 3 uur
Kosten
€750,- per deelnemer (incl. materiaal en BTW)
Lestijden
14.30 tot 17.30
Locatie
Cedin, Lavendelheide 21 te Drachten
ICC-cursus op maat
Het is ook mogelijk deze cursus (8 bijeenkomsten) intern of per scholenkoepel te volgen
Tussen les 3 en 4 hou je een bespreking met het eigen schoolteam. Tip: reserveer alvast een tijdstip met je team.
Les 4
Woensdag 31 januari 2018
Les 5
Woensdag 21 februari 2018
Les 6
Woensdag 14 maart 2018
Les 7
In overleg met de cursisten tijdens de 1e bijeenkomst
Les 8
Woensdag 9 mei 2018
Wat leer ik tijdens de ICC-cursus?
- Tijdens deze cursus werk je aan het ontwikkelen van een cultuuronderwijs-beleidsplan. De cursus geeft inzicht in cultuuronderwijs en hoe je dat succesvol implementeert op jouw school.
- Interactieve werkvormen leren je nadenken over jouw rol als coördinator in de school en richting culturele instellingen.
- We besteden aandacht aan het ‘leerlijndenken’, draagvlak binnen het team, financiën en de culturele kaart van de omgeving van je school.