Mijn Keunstwurk

Medewerkers

Aafje Stolte Projectondersteuner Cultuurparticipatie
E-mail: a.stolte@keunstwurk.nl
Werkdagen: wo, do, vr
Telefoon: 058 234 34 49
Anoek Houben Adviseur Cultuureducatie
E-mail: a.houben@keunstwurk.nl
Werkdagen: wo, do
Telefoon: 058 234 34 01
Anna van der Werf Medewerker Cultuurparticipatie
E-mail: a.vdwerf@keunstwurk.nl
Werkdagen: di, do
Telefoon: 058 234 34 76
Anne Graswinckel Projectleider Cultuureducatie
Bodil Keikes Adviseur Cultuureducatie
E-mail: b.keikes@keunstwurk.nl
Werkdagen: do
Telefoon: 058 234 34 02
Daniëlle van Peer Adviseur Cultuureducatie
E-mail: danielle.vanpeer@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di, do
Telefoon: 058 234 34 79
Douwe Zeldenrust Directeur
E-mail: douwe.zeldenrust@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di, do, vr
Telefoon: 058 234 34 64
Folkert Kusters Adviseur Communicatie
E-mail: f.kusters@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di, wo, do
Telefoon: 058 234 23 87
Froukje Geerts Adviseur Cultuureducatie
E-mail: f.geerts@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di, wo
Telefoon: 058 234 34 41
Gerda Roorda Coördinator Cultuurparticipatie
E-mail: g.roorda@keunstwurk.nl
Werkdagen: di, wo
Telefoon: 058 234 34 13
Harmien Venema Directieassistent
E-mail: h.venema@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di, wo
Jan Gaasenbeek Adviseur Cultuureducatie
Jan Sietse Haarsma Coördinator Cultuureducatie
E-mail: J.Haarsma@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di, do
Telefoon: 058 234 34 99
Jellie Herder Medewerker Receptie
E-mail: jellie.herder@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di, wo, do
Telefoon: 058 234 34 80
Judith Baarsma Adviseur Stipe
E-mail: judith.baarsma@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, do
Telefoon: 06 48497086
Kate Schlingemann Projectmedewerker Cultuureducatie
Kirsten Keijzer Medewerker Personeelszaken
E-mail: k.keijzer@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, wo, do
Telefoon: 058 234 34 08
Lummie Fokkema Adviseur Stipe
E-mail: l.fokkema@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di, wo, do
Mobiel: 06 48886051
Luuk Eisema Adviseur Theater
E-mail: l.eisema@keunstwurk.nl
Werkdagen: di, wo, do
Telefoon: 058 234 34 42
Marianne Hofstra Medewerker Cultuurparticipatie
E-mail: m.hofstra@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di, do
Telefoon: 058 234 34 59
Nanita Hiemstra Medewerker Receptie
E-mail: nanita.hiemstra@keunstwurk.nl
Werkdagen: do, vr
Telefoon: 058 234 34 81
Roelof Koster Adviseur Design en Creatieve Industrie
E-mail: r.koster@keunstwurk.nl
Werkdagen: wo, do, vr
Telefoon: 058 234 34 54
Rozemarijn Strubbe Coördinator Kennis Cultuurparticipatie
E-mail: rozemarijn.strubbe@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di, do
Telefoon: 058 234 34 50
Skelte Aukema Controller
E-mail: s.aukema@keunstwurk.nl
Werkdagen: di, wo, do
Telefoon: 058 234 34 06
Theo Schlepers Cultuurcoach Opsterland
Sarah Dolstra Creatief producent Cultuureducatie
E-mail: s.dolstra@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di, wo
Telefoon: 058-234 3489
Titus van ’t Veer Creatief producent Cultuureducatie
E-mail: titusvant.veer@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, wo, do
Telefoon: 058 234 34 70