Mijn Keunstwurk

Medewerkers

Aafje Stolte Projectondersteuning
E-mail: A.Stolte@keunstwurk.nl
Werkdagen: di, wo, do & vr
Telefoon: 058 234 3449
Afke Brenninkmeijer Productiecoördinator
E-mail: a.brenninkmeijer@keunstwurk.nl
Werkdagen: di, wo & do
Telefoon: 058 234 3414
Anna van der Werf Communicatie
E-mail: a.vdwerf@keunstwurk
Werkdagen: di & do
Telefoon: 058 2343476
Anne Graswinckel Adviseur cultuureducatie
Daniëlle van Peer Adviseur educatie
E-mail: danielle.vanpeer@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di & do
Telefoon: 058 234 3479
Mobiel: 06 48253430
Douwe Zeldenrust Directeur
E-mail: douwe.zeldenrust@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di, wo & vr
Telefoon: 058 234 3464
Eef Koster Stagiaire communicatie
E-mail: e.koster@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di, do & vr
Telefoon: 0582343467
Emiel Copini
E-mail: e.copini@keunstwurk.nl
Werkdagen: do
Eva Hage Communicatie KEK2
E-mail: e.hage@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma
Telefoon: 058 2343471
Froukje Geerts Adviseur cultuureducatie
E-mail: f.geerts@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di & wo
Telefoon: 058 234 34 41
Geartsje de Vries Medewerker receptie
E-mail: g.devries@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di, wo & vr
Telefoon: 058 2343472
Werkt aan
Uurcultuur
Gerda Roorda Adviseur Impuls Muziekonderwijs & KIK 2.0
E-mail: g.roorda@keunstwurk.nl
Werkdagen: di & wo
Telefoon: 058 234 34 13
Hannelore Duynstee Adviseur dans
E-mail: hannelore.duynstee@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di, wo
Telefoon: 058 2343477
Mobiel: 06 10860782
Harmien Venema Directieassistent
E-mail: h.venema@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di & wo
Telefoon: 058 2343458
Hink Speulman Projectondersteuning
E-mail: h.speulman@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma-wo
Ilse Schreur Productieleider
E-mail: i.schreur@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di, do & vr
Telefoon: 058 2343463
Jan Wietse Fokkema
Janet Jansma Medewerker personeelsadministratie
E-mail: j.jansma@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, wo & do
Telefoon: 058 2343407
Jellie Herder Medewerker receptie
E-mail: jellie.herder@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di & wo
Telefoon: 058 234 34 80
Joeri Uilenreef Conciërge
Johannes Terpstra Adviseur muziek
E-mail: johannes.terpstra@keunstwurk.nl
Werkdagen: di, wo & vr
Telefoon: 058 2343451
Judith Baarsma Adviseur Kunst Versterkt
E-mail: judith.baarsma@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma & wo
Telefoon: 058 2343446
Loura Marchal
Lummie Fokkema Coördinator
E-mail: l.fokkema@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di, wo & do
Telefoon: 058 2343443
Luuk Eisema Adviseur Theater
E-mail: l.eisema@keunstwurk.nl
Werkdagen: di, wo & do
Telefoon: 058 234 3442
Werkt aan
ZZP Salon
Margaretha Cats Adviseur beeldende kunst
Werkt aan
Kunst in Kerken
Marianne Hofstra Communicatie
E-mail: m.hofstra@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di & do
Telefoon: 058 234 34 59
Nanita Tromp Medewerker receptie
E-mail: n.tromp@keunstwurk.nl
Werkdagen: wo, do & vr
Telefoon: 058 2343481
Roelof Koster Adviseur design
E-mail: r.koster@keunstwurk.nl
Werkdagen: wo, do & vr
Telefoon: 058 2343454
Mobiel: 06 10688369
Rozemarijn Strubbe Adviseur Theater & Projectleider De Reis
E-mail: rozemarijn.strubbe@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di & do
Telefoon: 058 2343450
Sieger van Wijk Financiële administratie & Yn Blau
E-mail: s.vanwijk@keunstwurk.nl
Werkdagen: Ma, di, wo & do
Telefoon: 058 2343486
Sikko Cleveringa Coördinator Borderline Offensive
E-mail: sikko@cal-xl.nl
Mobiel: 06-81592248
Skelte Aukema Afdelingscoördinator/controller
E-mail: s.aukema@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di, wo & do
Telefoon: 058 2343406
Thijs Oud Adviseur Impuls Muziekonderwijs & KIK 2.0
E-mail: t.oud@keunstwurk.nl
Werkdagen: wo, do & vr
Telefoon: 058 2343461
Thillie Bremer Coördinator Keunstwurkplein
E-mail: t.bremer@keunstwurk.nl
Werkdagen: di & wo
Telefoon: 058 234 34 40
Titus van ’t Veer Webbeheerder / medewerker communicatie
E-mail: titusvant.veer@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, wo & do
Telefoon: 058 2343470
Ytzen van der Wal Conciërge