Mijn Keunstwurk

Medewerkers

Anoek Houben Adviseur cultuureducatie / communicatie
E-mail: a.houben@keunstwurk.nl
Werkdagen: Woensdag en donderdag
Telefoon: 058 2343401
Aafje Stolte Projectondersteuner
E-mail: a.stolte@keunstwurk.nl
Werkdagen: wo, do, vr
Telefoon: 058 234 34 49
Afke Brenninkmeijer Adviseur Dans
E-mail: a.brenninkmeijer@keunstwurk.nl
Werkdagen: di, wo
Telefoon: 058 234 34 14
Werkt aan
Friese Dansdagen
Andrea Möller Adviseur Beeldende Kunst
Anna van der Werf Medewerker Communicatie en projectondersteuner Cultuurmenu
E-mail: a.vdwerf@keunstwurk.nl
Werkdagen: di, wo, do, vr
Telefoon: 058 234 34 76
Werkt aan
Kunst in Kerken
Anne Graswinckel Adviseur Cultuureducatie
Bodil Keikes Adviseur educatie
E-mail: b.keikes@keunstwurk.nl
Werkdagen: Donderdag
Telefoon: 058 2343402
Daniëlle van Peer Adviseur Cultuureducatie
E-mail: danielle.vanpeer@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di, do
Telefoon: 058 234 34 79
Mobiel: 06 48 25 34 30
Douwe Zeldenrust Directeur
E-mail: douwe.zeldenrust@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di, do, vr
Telefoon: 058 234 34 64
Elien Cusveller Adviseur Beeldende Kunst en coördinator Keunstwurkplein
E-mail: e.cusveller@keunstwurk.nl
Werkdagen: di, wo, do
Telefoon: 058-2343435
Emiel Copini Adviseur Kunst- en cultuuronderwijs VO
E-mail: e.copini@keunstwurk.nl
Werkdagen: di, do
Folkert Kusters Adviseur Communicatie
E-mail: f.kusters@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di, wo, do
Telefoon: 058 234 23 87
Froukje Geerts Adviseur Cultuureducatie
E-mail: f.geerts@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di, wo
Telefoon: 058 234 34 41
Gerda Roorda Adviseur Muziek & Cultuureducatie
E-mail: g.roorda@keunstwurk.nl
Werkdagen: di, wo
Telefoon: 058 234 34 13
Harmien Venema Directieassistent
E-mail: h.venema@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di, wo
Telefoon: 058 234 34 58
Hink Speulman Coördinator Provinciale Prijzen, medewerker Stipe & Donatie op Locatie
E-mail: h.speulman@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, do
Telefoon: 058 234 34 75
Jan Gaasenbeek Zakelijk leider Cultuureducatie
Jan Wietse Fokkema Adviseur Cultuureducatie
E-mail: janwietse@kek2.nl
Telefoon: 058-2343434
Jellie Herder Medewerker Receptie
E-mail: jellie.herder@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di, wo
Telefoon: 058 234 34 80
Jenny Nijkamp Projectmedewerker Friese Dansdagen
Judith Baarsma Adviseur Stipe
E-mail: judith.baarsma@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, do
Telefoon: 058 234 34 46
Kate Schlingemann Projectmedewerker Educatie
Kirsten Keijzer Medewerker Personeelszaken
E-mail: k.keijzer@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, wo, do
Telefoon: 058 234 34 08
Lummie Fokkema Coördinator
E-mail: l.fokkema@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di, wo, do
Telefoon: 058 234 34 43
Luuk Eisema Adviseur Theater
E-mail: l.eisema@keunstwurk.nl
Werkdagen: di, wo, do
Telefoon: 058 234 34 42
Werkt aan
ZZP Salon
Margret Havinga Zakelijk Ondersteuner Cultuureducatie
E-mail: m.havinga@keunstwurk.nl
Werkdagen: maandag en dinsdag
Telefoon: 31582343403
Mobiel: 06-22790500
Marianne Hofstra Medewerker Communicatie
E-mail: m.hofstra@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di, do
Telefoon: 058 234 34 59
Nanita Hiemstra Medewerker Receptie
E-mail: nanita.hiemstra@keunstwurk.nl
Werkdagen: do, vr
Telefoon: 058 234 34 81
Peter Reen Adviseur Muziek
Werkt aan
Fulkaan
Roelof Koster Adviseur Design en Creatieve Industrie
E-mail: r.koster@keunstwurk.nl
Werkdagen: wo, do, vr
Telefoon: 058 234 34 54
Mobiel: 06 10 68 83 69
Rozemarijn Strubbe Adviseur Theater
E-mail: rozemarijn.strubbe@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di, do
Telefoon: 058 234 34 50
Sarah Dolstra Creatief producent cultuureducatie
E-mail: s.dolstra@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di, wo
Telefoon: 058-234 3489
Sieger van Wijk Medewerker Financiële Administratie en Facilitair
E-mail: s.vanwijk@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, do
Telefoon: 058 234 34 86
Shekila Ramautar Projectondersteuner Cultuureducatie
Skelte Aukema Controller
E-mail: s.aukema@keunstwurk.nl
Werkdagen: di, wo, do
Telefoon: 058 234 34 06
Theo Schlepers Cultuurcoach Opsterland
Titus van ’t Veer Medewerker Communicatie
E-mail: titusvant.veer@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, wo, do
Telefoon: 058 234 34 70
Romy Kuldip Singh Projectmedewerker Beeldende Kunst
E-mail: romy.joya@gmail.com
Telefoon: 06-37450396