Mijn Keunstwurk

Medewerkers

Aafje Stolte Projectondersteuner
E-mail: a.stolte@keunstwurk.nl
Werkdagen: wo, do & vr
Telefoon: 058 234 34 49
Afke Brenninkmeijer Productiecoördinator
E-mail: a.brenninkmeijer@keunstwurk.nl
Werkdagen: di, wo & do
Telefoon: 058 234 34 14
Anna van der Werf Communicatie
E-mail: a.vdwerf@keunstwurk.nl
Werkdagen: di, wo, do & vr
Telefoon: 058 234 34 76
Anne Graswinckel Adviseur Cultuureducatie
Daniëlle van Peer Adviseur Cultuureducatie
E-mail: danielle.vanpeer@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di & do
Telefoon: 058 234 34 79
Mobiel: 06 48 25 34 30
Douwe Zeldenrust Directeur
E-mail: douwe.zeldenrust@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di, wo & vr
Telefoon: 058 234 34 64
Eef Koster Communicatie
E-mail: e.koster@keunstwurk.nl
Werkdagen: di & do
Telefoon: 058 234 34 67
Emiel Copini Adviseur Kunst- en cultuuronderwijs VO
E-mail: e.copini@keunstwurk.nl
Werkdagen: do
Eva Hage Communicatie KEK2
E-mail: e.hage@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma
Telefoon: 058 234 34 71
Florian Lang Huismeester
Folkert Kusters Adviseur Communicatie
E-mail: f.kusters@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di, wo & do
Telefoon: 058 234 23 87
Froukje Geerts Adviseur Cultuureducatie
E-mail: f.geerts@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di & wo
Telefoon: 058 234 34 41
Gerda Roorda Adviseur Impuls Muziekonderwijs & KIK 2.0
E-mail: g.roorda@keunstwurk.nl
Werkdagen: di & wo
Telefoon: 058 234 34 13
Harmien Venema Directieassistent
E-mail: h.venema@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di & wo
Telefoon: 058 234 34 58
Hink Speulman Projectondersteuning
E-mail: h.speulman@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma & wo
Telefoon: 058 234 34 75
Ilse Schreur Uurcultuur & productie fulkaan
E-mail: i.schreur@keunstwurk.nl
Werkdagen: di, wo & do
Telefoon: 058 234 34 63
Janet Jansma Medewerker personeelsadministratie
E-mail: j.jansma@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, wo & do
Telefoon: 058 234 34 07
Jellie Herder Medewerker receptie
E-mail: jellie.herder@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di & wo
Telefoon: 058 234 34 80
Jornt Karel Projectondersteuner
E-mail: j.karel@keunstwurk.nl
Werkdagen: di & do
Telefoon: 058 234 34 45
Judith Baarsma Adviseur Kunst Versterkt
E-mail: judith.baarsma@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma & wo
Telefoon: 058 234 34 46
Loura Marchal
Lummie Fokkema Coördinator
E-mail: l.fokkema@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di, wo & do
Telefoon: 058 234 34 43
Luuk Eisema Adviseur Theater
E-mail: l.eisema@keunstwurk.nl
Werkdagen: di, wo & do
Telefoon: 058 234 34 42
Margaretha Cats Adviseur Beeldende Kunst
Werkt aan
Kunst in Kerken
Marianne Hofstra Communicatie
E-mail: m.hofstra@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di & do
Telefoon: 058 234 34 59
Marjan Bruinsma Projectondersteuner Tijd voor Talent
Nanita Tromp Medewerker receptie
E-mail: n.tromp@keunstwurk.nl
Werkdagen: wo, do & vr
Telefoon: 058 234 34 81
Roelof Koster Adviseur Design en Creatieve Industrie
E-mail: r.koster@keunstwurk.nl
Werkdagen: wo, do & vr
Telefoon: 058 234 34 54
Mobiel: 06 10 68 83 69
Rozemarijn Strubbe Adviseur Theater & Projectleider De Reis
E-mail: rozemarijn.strubbe@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di & do
Telefoon: 058 234 34 50
Sieger van Wijk Financiële administratie & Yn Blau
E-mail: s.vanwijk@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di, wo & do
Telefoon: 058 234 34 86
Sikko Cleveringa Extern Adviseur, Coördinator Borderline Offensive
Simone de Milde Projectleider Tijd voor Talent
E-mail: s.demilde@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma & di
Telefoon: 058 234 34 65
Skelte Aukema Afdelingscoördinator / controller
E-mail: s.aukema@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, di, wo & do
Telefoon: 058 234 34 06
Thijs Oud Adviseur Impuls Muziekonderwijs & KIK 2.0
E-mail: t.oud@keunstwurk.nl
Werkdagen: wo, do & vr
Telefoon: 058 234 34 61
Thillie Bremer Coördinator Keunstwurkplein
E-mail: t.bremer@keunstwurk.nl
Werkdagen: di & do
Telefoon: 058 234 34 40
Titus van ’t Veer Webbeheerder / medewerker communicatie
E-mail: titusvant.veer@keunstwurk.nl
Werkdagen: ma, wo & do
Telefoon: 058 234 34 70
Ytzen van der Wal Conciërge